خوش آمدید ، میهمان ! ورود عضویت  
ارسال آگهی

درباره ما

رشد و توسعه اقتصاد هر کشور در همه شرایط، مبتنی بر زیرساخت‌هایی است که شریان‌های حمل و نقلی از جمله مهم‌ترین این زیرساخت‌ها به شمار می‌روند. در کشور پهناور ما به دلیل ویژگی‌های خاص جغرافیایی و اقتصادی، نقش حمل‌ونقل بسیار حیاتی است و با مدیریت مناسب این بخش می‌توان شاهد شکوفایی بیش از پیش در این عرصه بود. از جمله گام‌های مهمی که باید در این زمینه برداشت، گردش آسان و کم‌هزینه اطلاعات است.

باریار اولین سایت جامع اطلاعاتی نیازمندی های صنعت حمل و نقل بار و صنایع و خدمات وابسته به آن است. این سایت به همت جمعی از متخصصین و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر ایران تأسیس شده است.

هدف ما در راه اندازی و مدیریت این پایگاه اینترنتی، اطلاع رسانی و ارائه خدمات مبتکرانه در حوزه حمل و نقل بار و همه کسب و کارهای وابسته مانند خرید و فروش انواع وسایل نقلیه و ماشین آلات، نصب کاربری و تجهیزات، تعمیرات، بیمه، آموزش و … است.

یقیناً در بهبود شیوه کار سایت، نیازمند نظرات ارزشمند شما بازدید کننده محترم خواهیم بود. به همین منظور، خواهشمندیم در صورت امکان از طریق بخش تماس با ما نظرات و ایده های خویش را به ما منتقل نمایید. برای قدردانی از مخاطبین عزیزی که ایده های برترشان را از این طریق دریافت می کنیم، جوایزی (از قبیل اجازه درج آگهی ویژه) اختصاص خواهیم داد.